PINNACLE sp. z o.o.
ul. Pod Lipami 35
72-006 Mierzyn k. Szczecina
 
tel.   +48 91 432 91 40
     
fax   +48 91 432 91 41

e-mail: kontakt@pinnacle.pl

 
Tektura falista i opakowania

Zakład MONDI Packaging w Mszczonowie specjalizuje się w produkcji tektury falistej i wysokiej jakości drukowanych pudeł. Podczas produkcji powstają ścieki, które przed wprowadzeniem do kanalizacji należy podczyszczać. W tym celu rekomendowaliśmy zastosowanie urządzenia SPLIT-O-MAT SOM 6000.

 

Urządzenie SPLIT-O-MAT SOM 6000 działa na zasadzie fizyko-chemicznego strącania zanieczyszczeń zawartych w ściekach. Ścieki po przejściu przez filtr wstępny i oddzieleniu zanieczyszczeń stałych trafiają do zbiornika buforowego. Tu wyrównywane są wahania dopływu i składu ścieków. Proces podczyszczania zachodzi w reaktorze urządzenia, gdzie przy udziale właściwie dobranych podczas testów labolatoryjnych chemikalii procesowych, zanieczyszczenia są wytrącane i tworzą osad.

 

Następnie w osadniku zachodzi sedymentacja osadu, a faza klarowna pompowana jest na filtr taśmowy celem oddzielenia mniejszych cząstek odsadu. Ściek podczyszczony może trafić na dodatkowy moduł z filtracją na filtrze żwirowym i dalej na urządzenie SPLIT-O-MAT AKO z węglem aktywnym lub może trafić do zbiornika magazynowegoi byż wykorzystany w klejowni do przygotowania kleju.

 

Powstały osad odwadniany jest na trzech komoroych prasach filtracyjnych dzięki czemu jego ilość jest zminimalizowana. Dzięki modułowej budowie urządzenie zajmuje niewielką przestrzeń. 

 

Dane technologiczne  : SPLIT-O-MAT SOM 6000 + SPLIT-O-MAT AKO

Wydajność  :  30 m3/d 

 

 

Parametry  dopływu : Chzt 17.000 mg/l

 

Stopień redukcji : 85 %

 

 

 

zdjecia_opisowe->C: akepathKrautol Splitomat 3200.jpg

    

 

Realizacje


Produkty


UsługiHomeSystemy SPLIT-O-MATRealizacjeDigitalizacja oczyszczalni Chemikalia procesoweO PINNACLEGaleriaKontaktEmail
STORA ENSO ŁódźDS SMITH Kutno SCHUMACHER WrocławTFPBAUMIT ŁowiczQUICK-MIXFASTKNAUFARSANIT 
drukarnie fleksograficzne, oczyszczalnie ścieków farb flekso, ścieki drukarni fleksograficznych,flokulanty, obróbka ścieków przemysłowych, SPLIT-O-MAT, chemikalia,